Sırtçantalılar Topluluğu 5 yaşında

Türkiye’nin en büyük seyahat topluluğu Sırtçantalılar, kuruluşunun 5. yılını 7 Şubat 2013 akşamı özel davetlileri ile kutladı. La Paz Cafe ve YDS‘nin desteğiyle gerçekleşen gece boyunca ayrıca sosyal medya üzerinden yürütülen kampanyalarla uçak bileti, Sırtçantalılar tişörtü, yemek, seyahat kitabı gibi çeşitli hediyeler de dağıtıldı.

Sırtçantalılar Topluluğu 5. yıl kutlaması

Sırtçantalılar Topluluğu 5 yaşında

Buket Uzuner, Özge Ersu, Saffet Emre Tonguç, Orhan Kural, Uygar Özesmi, Büşra Sanay gibi seyahat tutkusuyla dolu bilim insanı, yazar, akademisyen, televizyon ve radyo programcılarının da katıldığı gecede Sırtçantalılar Topluluğu’na gönül vermiş gezgin dostlar, gezi yazarları, bloggerlar ve şirket temsilcileri sohbet etme ortamı yakaladı.

Türkiye’nin özgün ve kaliteli içeriğe sahip en büyük seyahat portalı olma hedefiyle yola çıkan Sırtçantalılar Portal’ın açılışı da yine bu gece gerçekleşti. Destinasyon yazıları, konaklama, ulaşım ve yeme-içme başta olmak üzere seyahat ipuçları, teknoloji, çevre ve kültür portalda yer alan bölümlerden sadece birkaçı.

Sırtçantalılar Seyahat Topluluğu Doğumgünü Partisi

Sırtçantalılar Topluluğu Doğumgünü Partisi

Yıllardır dünyanın dört bir yanında yollar kateden, sınırları aşan, ucuz uçak bileti tavsiyelerinden alternatif rota önerilerine kadar deneyimlerini paylaşan; seyahat özgürlüğü konularında mücadele eden Sırtçantalılar, 5. yıl pastasını birlikte kesti.

Üzerimizdeki güneş hiç batmasın Sırtçantalılar Topluluğu!

 

 

Share this post on social media:

About The Author