Gelecek Turizmde 10. Yıl

Gelecek Turizmde, 2007 yılından beri ülkemizde sürdürülebilir turizm için çok ciddi çalışmalar gerçekleştiren bir proje. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Anadolu Efes Grubu tarafından ortaklaşa yürütülen çalışmalar sayesinde Türkiye’nin dört bir köşesinde yerel kalkınma adına önemli işler yapıldı.

Gelecek Turizmde

Gelecek Turizmde

Bu 10 yılın emeğinin küçük bir derlemesi olan 10 Yıl 10 Şehir 10 Hikaye kitabı Mart 2017 itibariyle hayata geçti. Kitapta proje faydalanıcılarının hikayeleri ve Saffet Emre Tonguç, Ayşe Arman gibi ünlü isimlerin izlenimleri yer alıyor. Gelecek Turizmde 10. yıl kitabını online olarak okuyabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

10 Yıl 10 Şehir 10 Hikaye

10 Yıl 10 Şehir 10 Hikaye

Sırtçantalılar olarak biz de bu heyecan verici çalışmanın 2. dönem projeleri itibariyle çok severek bir parçası olduk; içerik ve sosyal medya kanalları ile elimizden geldiğince tanıtımına destek sağladık. Ülkemizde sürdürülebilir turizm adına yapılmakta olan ve gelecekte yapılacak bu ve benzeri projelere, özellikle de turizmin zor günler geçirmekte olduğu şu günlerde destek olma gerekliliğine gönülden inanıyoruz.

Gelecek Turizmde, şu an 4. dönem projeleri ile yoluna tam gaz devam ediyor. http://www.gelecekturizmde.com resmi web sayfasında projelerle ilgili derin bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gelecek Turizmde Projeleri

Gelecek Turizmde Projeleri

Sırtçantalılar twitter hesabı üzerinden yaptığımız paylaşımların bir kısmına göz atabilirsiniz.

Sürdürülebilir turizm ile nice projelere, nice 10 yıllara.

#gelecekturizmde #anadoluefes

Share this post on social media:

About The Author